Kontakt

Du kan kontakte headspace i nærheden af dig ved at besøge et center på en af de følgende adresser, eller du kan ringe/skrive til headspace

headspace Aalborg

Borgergade 6
9000 Aalborg
tlf: 5373 3006
SMS: 5373 3036
email: aalborg@headspace.dk

Centerchef: Line Brix Madsen
Tlf.: 5361 0487
email: lm@headspace.dk

headspace Aabenraa

Sct. Nicolai Gade 5, 1. th.,
6200 Aabenraa
tlf.: 2597 8800
SMS: 2597 99 00
email: aabenraa@headspace.dk

Centerchef: Kim Callesen
Tlf.: 3015 13 80
email: kc@headspace.dk  

headspace Ballurup

Linde Alle 7
2750 Ballerup
tlf.: 2597 2009
SMS: 2597 2005
email: ballerup@headspace.dk

Centerchef: Christian Lund
tlf: 5361 0385 
email: cl@headspace.dk

headspace Billund

Østergade 27B
7200 Grindsted
tlf.: 5373 3007
SMS: 3145 7624
email: billund@headspace.dk

Centerchef: Susanne Mathiesen
tlf: 2234 8851
email: sm@headspace.dk

headspace Esbjerg

Kirkegade 15, 1,
6700 Esbjerg
tlf.: 3045 2581
SMS: 3045 2581
email: esbjerg@headspace.dk

Centerchef: Søren Corpsø
tlf: 2944 3833
email: sc@headspace.dk  

headspace Helsingør

Egevænget 10
3000 Helsingør
tlf: 5373 3010
SMS: 5373 3010
email: helsingor@headspace.dk 

Centerchef: Nina Jürs
tlf: 5361 0433
email: nj@headspace.dk

headspace Herning

Nørregade 7
7400 Herning
tlf: 5373 3008
SMS: 5373 3038
email: herning@headspace.dk

Konstitueret centerchef: Susanne Mathiesen
tlf: 2234 8851
email: sm@headspace.dk

headspace Horsens

Skolegade 7
8700 Horsens
tlf: 5373 3005
SMS: 5373 3035
email: horsens@headspace.dk

Konstitueret Centerchef: Anders Friche
tlf: 5361 0479 
email: af@headspace.dk  

headspace København

Ravnsborggade 2-4
2200 København N
tlf: 5373 3001
SMS: 5373 3031
email: koebenhavn@headspace.dk

Centerchef: Christian Lund
tlf: 5361 0385 
email: cl@headspace.dk

headspace Odense

Klosterbakken 13-15 
5000 Odense C.
tlf: 5373 3004
SMS: 5373 3034
e-mail: odense@headspace.dk

Konstitueret centerchef: Mette Truesen
tlf.: 5373 3012
e-mail: mt@headspace.dk

headspace Roskilde

Basgangen 5
4000 Roskilde
tlf.: 5373 3002
SMS: 5373 3032
e-mail: roskilde@headspace.dk

Centerchef: Mette Truesen
tlf.: 5373 3012
e-mail: mt@headspace.dk

headspace Rødovre

Tårnvej 97
2610 Rødovre
tlf.: 5373 3003
SMS: 5373 3033
e-mail: rodovre@headspace.dk

Centerchef: Mette Refslund
tlf.: 5351 0068
e-mail: mso@headspace.dk

headspace satellit Albertslund

Vognporten 3
2620 Albertslund
tlf.: 2597 2924
sms: 25 97 29 24
email: albertslund@headspace.dk

Centerchef: Mette Truesen
tlf.: 5373 3012
e-mail: mt@headspace.dk

headspace satellit Greve

Tune Centret 3C og Greve Borgerhus
2670 Greve
tlf.: 2597 7171
SMS: 2597 7171
e-mail: greve@headspace.dk

Centerchef: Mette Truesen
tlf.: 5373 3012
e-mail: mt@headspace.dk

headspace satellit Herlev

Herlev bygade 50 C
2730 Herlev
tlf.: 2597 2447
SMS: 2597 2005
mail: herlev@headspace.dk

Centerchef: Christian Lund
tlf: 5361 0385 
email: cl@headspace.dk

headspace satellit Hvidovre

Hvidovrevej 253 B, 1. sal
2650 Hvidovre
tlf.: 2597 3163
SMS: 2597 3163
e-mail: rodovre@headspace.dk

Centerchef: Mette Refslund
tlf.: 5351 0068
e-mail: mso@headspace.dk

headspace sekretariatet

Østergade 5, 3. sal
1100 København K 
tlf. 31 10 13 30
email: info@headspace.dk

Trine Hammershøy
Direktør i Det Sociale Netværk
tlf: 2090 4993
email: th@detsocialenetvaerk.dk