Ring til headspace

Her finder du headspaces telefon- og sms-numre. Du kan ringe eller sende en sms direkte til det headspace, der ligger nærmest dig.

Aalborg:
Telefon: 53 73 30 06, sms: 53 73 30 36, mail: aalborg@headspace.dk

Horsens:
Telefon: 53 73 30 05, sms: 53 73 30 35, mail: horsens@headspace.dk

Herning: 
Telefon: 53 73 30 08, sms: 53 73 30 38, mail: herning@headspace.dk
 
Esbjerg:
Telefon: 30 45 25 81, sms: 30 45 25 81 mail: esbjerg@headspace.dk 

Billund:

Telefon: 53 73 30 07, sms: 31 45 76 24, mail: billund@headspace.dk

Odense:

Telefon: 53 73 30 04, sms: 53 73 30 34, mail: odense@headspace.dk

Rødovre:
Telefon: 53 73 30 03, sms: 53 73 30 33, mail: rødovre@headspace.dk

Roskilde:
Telefon: 53 73 30 02, sms: 53 73 30 32, mail: roskilde@headspace.dk

København: 
Telefon: 53 73 30 01, sms: 53 73 30 31, mail: københavn@headspace.dk 


Uanset om du er i nærheden af et headspace eller ej, er der hjælp at hente i headspace. Hvis du er tæt på et headspace, kan du tage uanmeldt forbi, eller du kan ringe eller skrive til headspace først, hvis du har lyst til det. Du kan også kontakte headspace, selv om du ikke bor i en kommune, der har et headspace.

headspace har åbent:

Alle hverdage mellem klokken 12-19.

Chatten er åben alle hverdage mellem klokken 12-22.

headspace sekretariatet har tlf. nr.: 31 10 13 30