Bliv venner med
headspace

Kontakt

Du kan kontakte headspace i nærheden af dig ved at besøge et center på en af de følgende adresser, eller du kan ringe/skrive til headspace

headspace sekretariatet

Østergade 5, 3. sal
1100 København K 
tlf. 31 10 13 30
email: info@headspace.dk

headspace Aalborg

Borgergade 6
9000 Aalborg
tlf: 5373 3006
SMS: 5373 3036
email: aalborg@headspace.dk

Konstitueret centerchef: Mette Truesen
tlf. 53733012
email: mt@headspace.dk

headspace Aabenraa

Sct. Nicolai Gade 5, 1. th.,
6200 Aabenraa
tlf.: 2597 8800
SMS: 2597 99 00
email: aabenraa@headspace.dk

Centerchef: Kim Callesen
tlf.: 3015 13 80
email: kc@headspace.dk

headspace Albertslund

Vognporten 3
2620 Albertslund
tlf.: 2597 2924
sms: 25 97 29 24
email: albertslund@headspace.dk

Centerchef: Mette Refslund Søndergaard
tlf.: 5351 00 68 
e-mail: mso@headspace.dk

headspace Ballerup

Linde Alle 7
2750 Ballerup
tlf.: 2597 2009
SMS: 2597 2005
email: ballerup@headspace.dk

Centerchef: Christian Lund
tlf: 5361 0385 
email: cl@headspace.dk

headspace Billund

Østergade 27B
7200 Grindsted
tlf.: 2234 8851
SMS: 3045 2581
email: billund@headspace.dk

Centerchef: Susanne Mathiesen
tlf: 2234 8851
email: sm@headspace.dk

headspace Esbjerg

Gasværksgade 2, 2 sal.
6700 Esbjerg
tlf.: 3045 2581
SMS: 3045 2581
email: esbjerg@headspace.dk

Centerchef: Søren Copsø
tlf: 2944 3833
email: sc@headspace.dk

headspace Gentofte

Hellerupvej 24
2900 Hellerup
tlf.: 2597 0077
SMS: 2597 9800
email: gentofte@headspace.dk

Centerchef: Christian Lund
tlf: 5361 0385 
email: cl@headspace.dk

headspace Greve

Gersager Alle 1
2670 Greve
tlf.: 2597 7171
SMS: 2597 7171
e-mail: greve@headspace.dk

Centerchef: Mette Truesen
tlf.: 5373 3012
e-mail: mt@headspace.dk

headspace Helsingør

Egevænget 10
3000 Helsingør
tlf: 5373 3010
SMS: 2597 5780
email: helsingor@headspace.dk 

Centerchef: Nina Fog Jürs
tlf: 5361 0433
email: nj@headspace.dk

headspace Herlev

Herlev bygade 50 C
2730 Herlev
tlf.: 2597 2447
SMS: 2597 2005
mail: herlev@headspace.dk

Centerchef: Christian Lund
tlf: 5361 0385 
email: cl@headspace.dk

headspace Herning

Nørregade 7
7400 Herning
tlf: 5373 3008
SMS: 5373 3038
email: herning@headspace.dk

Centerchef: Susanne Mathiesen
tlf: 2234 8851
email: sm@headspace.dk

headspace Horsens

Skolegade 7
8700 Horsens
tlf: 5373 3005
SMS: 5373 3035
email: horsens@headspace.dk

Konstitueret Centerchef: Anders Friche
tlf: 5361 0479 
email: af@headspace.dk

headspace Hvidovre

Hvidovrevej 253 B, 1. sal
2650 Hvidovre
tlf.: 2597 3163
SMS: 2597 3163
e-mail: rodovre@headspace.dk

Centerchef: Mette Refslund Søndergaard
tlf.: 5351 0068
e-mail: mso@headspace.dk

headspace København

Ravnsborggade 2-4
2200 København N
tlf: 5373 3001
SMS: 5373 3031
email: københavn@headspace.dk

Centerchef: Christian Lund
tlf: 5361 0385 
email: cl@headspace.dk

headspace Odense

Jernbanegade 3, 4. sal
5000 Odense C
tlf: 5373 3004
SMS: 5373 3034
e-mail: odense@headspace.dk

Centerchef: Sebastian  Gjerlufsen
tlf.: 3131 4842
e-mail: sg@headspace.dk

headspace Roskilde

Basgangen 5
4000 Roskilde
tlf.: 5373 3002
SMS: 5373 3032
e-mail: roskilde@headspace.dk

Centerchef: Mette Truesen
tlf.: 5373 3012
e-mail: mt@headspace.dk

headspace Rødovre

Tårnvej 97
2610 Rødovre
tlf.: 5373 3003
SMS: 5373 3033
e-mail: rodovre@headspace.dk

Centerchef: Mette Refslund Søndergaard
tlf.: 5351 0068
e-mail: mso@headspace.dk

www.headspace.dk bruger cookies

Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere og giver info om, hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. www.headspace.dk bruger primært cookies til trafikmåling, login og optimering af sidens indhold. Hvis du klikker videre på siden, accepterer du vores brug af cookies. Læs mere om cookies på www.headspace.dk her --