Ring til headspace

Her finder du headspaces telefon- og sms-numre. Du kan ringe eller sende en sms direkte til det headspace, der ligger nærmest dig.

Aabenraa:

Telefon: 25 97 88 00, sms: 25 97 99 00, mail: aabenraa@headspace.dk  

Aalborg:

Telefon: 53 73 30 06, sms: 53 73 30 36, mail: aalborg@headspace.dk

Ballerup:

Telefon: 25 97 20 09, sms: 25 97 20 05, mail: ballerup@headspace.dk 

Billund:

Telefon: 22 34 88 51, sms: 31 45 76 24, mail: billund@headspace.dk

Esbjerg:

Telefon: 30 45 25 81, sms: 30 45 25 81 mail: esbjerg@headspace.dk

Gentofte:

Telefon: 25 97 00 77, sms: 25 97 98 00 mail: gentofte@headspace.dk

Horsens:

Telefon: 53 73 30 05, sms: 53 73 30 35, mail: horsens@headspace.dk

Helsingør:

Telefon: 53 73 30 10, sms: 25 97 57 80, mail: helsingor@headspace.dk.

Herning: 

Telefon: 53 73 30 08, sms: 53 73 30 38, mail: herning@headspace.dk

Horsens: 

Telefon: 53 73 30 05, sms: 53 73 30 35, mail: horsens@headspace.dk

København:

Telefon: 53 73 30 01, sms: 53 73 30 31, mail: københavn@headspace.dk

Odense:

Telefon: 53 73 30 04, sms: 53 73 30 34, mail: odense@headspace.dk

Roskilde:

Telefon: 53 73 30 02, sms: 53 73 30 32, mail: roskilde@headspace.dk  

Rødovre:

Telefon: 53 73 30 03, sms: 53 73 30 33, mail: rødovre@headspace.dk

Satellit Albertslund:

Telefon: 25 97 29 24 , sms: 25 97 29 24 , mail: albertslund@headspace.dk

Satellit Greve:

Telefon: 25 97 71 71, sms: 25 97 71 71, mail: greve@headspace.dk

Satellit Herlev:

Telefon: 25 97 24 47, sms: 25 97 20 05, mail: herlev@headspace.dk

Satellit Hvidovre:

Telefon: 25 97 31 63, sms: 25 97 31 63, mail: hvidovre@headspace.dk

Uanset om du er i nærheden af et headspace eller ej, er der hjælp at hente i headspace. Hvis du er tæt på et headspace, kan du uanmeldt tage forbi, eller du kan ringe eller skrive til headspace først, hvis du har lyst til det. Du kan også kontakte headspace, selv om du ikke bor i en kommune, der har et headspace.

de lokale sider for hvert headspace, finder du de præcise åbningstider.

Fra mandag til torsdag mellem klokken 12:00 og 18:00 sidder vi klar til at chatte med dig.

I sekretariatet hjælper vi de lokale headspaces, vi håndterer henvendelser fra pressen og varetager en lang række andre funktioner. Du kan kontakte os på info@headspace.dk eller 3110 1330.